“We hebben een stuk minder brandstofverbruik’’ – Loonbedrijf Oomen uit Dussen over de machines van MacLouis

De focus van MacLouis, partner van FarmTrade, ligt steeds meer op het duurzamer en efficiënter maken van hun machines. Maurice Vijverberg vertelt ons hoe hun complexe machines toch eenvoudig te onderhouden blijven.

Praktische machines, gericht op gebruiksgemak
“Sinds de overstap naar MacLouis hebben wij opvallend minder rooibeschadiging”. – Landbouwbedrijf van der Maas uit Geersdijk
“De behoefte aan lichte, efficiënte en onderhoudsvriendelijke werktuigen neemt toe. Klanten zijn op zoek naar efficiëntere oplossingen die beter zijn voor hun gewassen. MacLouis biedt deze oplossingen” vertelt Maurice. Een machine die beter is voor de gewassen betekent ook minder rooibeschadiging.

Maatwerk hoeft niet duur te zijn
Hoewel de machines van MacLouis per stuk, op maat en naar wens geproduceerd worden zijn ze niet veel duurder dan de machines van hun concurrenten. In ruil voor deze iets hogere prijs krijgen klanten bijvoorbeeld een 3 meter loofklapper die de lichtste in zijn soort is en daardoor dus duurzamer.
Loonbedrijf Oomen uit Dussen over MacLouis: “We hebben een stuk minder brandstofverbruik sinds de switch van KBG naar MLK”.

Complexe techniek, eenvoudig onderhoud
Doordat de machines steeds complexer worden zou je verwachten dat het onderhoud dit ook wordt. Toch is dit niet zo. Maurice: “Wij vinden het heel belangrijk dat klanten zoveel mogelijk onderhoud zelf kunnen doen. Dit zodat ze bij een plotselinge storing telefonisch kunnen worden ondersteund in de reparatie en daarna direct weer verder kunnen. Wanneer je ons belt krijg je altijd direct een deskundige aan de lijn. We horen dat klanten dit prettig vinden, daarom hechten wij veel waarde aan deze service.

Meer weten?
Bekijk onze website via www.maclouis.nl.